Kariera

Praca, IT, Informatyka, wdrożenia systemów, kujawsko-pomorskie, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Informatyka, systemy informatyczne,

Jesteśmy ambitnym zespołem tworzącym i wdrażającym autorskie systemy informatyczne. Poszukujemy głównie osób młodych, otwartych na rozwój, z dużymi zdolnościami interpersonalnymi. Ze swojej strony gwarantujemy dobrą atmosferę, możliwości rozwoju i rozwinięcia swoich zainteresowań. Aktualne oferty pracy na poszczególne stanowiska przedstawiamy poniżej.

Oferty pracy

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy oraz poszerzeniem oferty poszukajmy obecnie osób na stanowisko: Wdrożeniowiec systemów komputerowych. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie głównie za:

  • wdrażanie modułów autorskiego systemu informatycznego u Klientów,
  • szkolenia pracowników Klienta,
  • wsparcie użytkowników (pomoc zdalna i telefoniczna, udział w audytach).

Kogo szukamy?

Poszukujemy głównie osób młodych, chętnych do nauki i otwartych na rozwój, z dużymi zdolnościami interpersonalnymi.

Wymagania:

  • obsługa komputera w środowisku Windows (mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami),
  • znajomość podstaw obsługi pakietu biurowego (w szczególności EXCEL),
  • min. wykształcenie średnie,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów – operatywność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach w rozwiązaniach IT dla sektora medycznego i hotelowego,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • służbowy sprzęt niezbędny do pracy (laptop, telefon itd.),
  • na wyjazdach zakwaterowanie wraz z wyżywieniem,
  • po okresie próbnym – stałe zatrudnienie.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres email: .

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."