Data publikacji: 7 kwietnia 2014


System SaNAtoRIUm.pro oraz SzPItaL.pro został wzbogacany o nowy unowocześniony system rezerwacji online tzw. „wirtualną recepcje”. Obecnie rezerwacje online mogą odbywać się w 100% bez konieczności kontaktu z działem rezerwacji/recepcją w ośrodku. Klienci mają na stronie internetowej dostępny wygodny kreator, który umożliwia wybranie dogodnego terminu w wybranym typie pobytu, określenie konkretnego pokoju a system na bieżąco informuje o dostępności miejsc jak i cenie pobytu dla wybranych parametrów – wraz z wyliczoną zaliczką oraz możliwością natychmiastowego jej opłacenia za pomocą płatności online.
System automatycznie wyśle do klienta potwierdzenie rezerwacji na adres email wraz z podstawowymi informacjami na temat pobytu oraz opcjonalnym biletem wstępu na parking.
Informacje o rezerwacji natychmiast trafiają do systemu w ośrodku (SaNAtoRIUm.pro / SzPItaL.pro) prezentując informacje o zarezerwowanym pobycie, płatności oraz przekazując informacje do działu technicznego na temat ilości i typie pokojów do przygotowania na przyjazd gości, również kuchnia i magazyn otrzymują informacje na temat osób zamówionych posiłków i składników wymaganych do ich przygotowania.
„Wirtualna recepcja” softor.pl ma pełne możliwości personalizacji wyglądu kreatora i formularz zamówień co jest niewątpliwym atutem gdyż system rezerwacji jest spójny graficznie z identyfikacja wizualną ośrodka.